top of page
FabFest - Soutěž konstruktérů
Pořádá Ústav konstruování FSI VUT v Brně
START: 16.11. od 9:00 posluchárna P1

Inspirativní festival 3D tisku Fabfest se vrací! Tentokrát se nebudeme chlubit prototypy ze strojLABu, ale dáme Ti příležitost ukázat to nejlepší, co je v Tobě! V pátek 16.11. od 9:00 jsme pro tebe a tvoje kámoše připravili FabFest - Soutěž konstruktérů.
 

Zvedni hozený filament, zapoj se do soutěže a získej volný vstup na festival Prototyp. Zaregistruj se včas, kapacita je jen pro 40 nejrychlejších týmů! 

Prototyp.PNG

První úkol? Dej dohromady tým o 3 až 6 členech. Přijďte na FabFest a společně se poperte se všemi úkoly ze světa 3D tisku a souvisejících technologií a sestrojte funkční prototyp. Ptáš se prototyp čeho? To se dozvíš při odhalení soutěžní výzvy v posluchárně P1 (FSI VUT) v pátek 16.11. od 9:00. Prozradit můžeme jen to, že půjde o malou bojovku, při které si vyzkoušíte práci s vybavením několika laboratoří ÚK.

Prvních 200 přihlášených získá už na úvodní přednášce zdarma vstupenky na brněnský festival vědy, umění, technologií a makerů Prototyp.

Úspěšné konstruktérské týmy dostanou kromě drobných odměn také jedinečnou šanci prezentovat svůj výtvor na stánku strojLABu na festivalu Prototyp. Ten se koná od 16. do 18. 11. na brněnském výstavišti. 

 

FabFest ve strojLABu na VUT v Brně je prvním českým univerzitním festivalem 3D tisku. StrojLAB je součástí evropské sítě FabLabů, který sdružuje partnery z devíti zemí. Cílem FabFestu je popularizovat otevřené dílny zaměřené na 3D tisk, tedy FabLaby, a podporovat mladé tvůrce a inovátory z celé Evropy ve rozvíjení jejich kreativity od nápadu až k funkčnímu prototypu. 

bottom of page